Mitsubishi Klima Yetkili Servis Merkezi

Mitsubishi klima yetkili servis merkezi, Türkiye’deki VRF klima satış ve servis merkezlerini bir araya getiren iklimlendirme platformudur. 81 ilde firmaların, kişi ve kuruluşların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. İklimlendirme sektöründe profesyonel marka olarak yer alan Mitsubishi klima servisleriyle birlikte; geniş araç filosu, Türkiye çapında geniş satış ve servis ağı sayesinde aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her mekan için en doğru klima modelinin alınmasını ve yıllarca sorunsuz şekilde kullanım sağlayacak satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktadır.

Alanında uzman satış ekipleriyle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan klimayı belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktadır.

Mitsubishi yetkili servis merkezleri klima sektörünün sürekli geliştirilen ve yenilenen teknolojisini takip ederek mükemmel performansı, yüksek verimliliği ve enerji tasarrufunu devamlı kılmak amacıyla kaliteli çözümleri tüketiciye ulaştırmaktadır.

mitsubishi klima yetkili servis merkezi

Vizyonumuz

 • Satış ve serviste sonuç odaklı hizmet vermek
 • Uluslararası standartlarda servis desteği sunmak
 • Sektörün gelişmesini sağlamak
 • Hızlı ve profesyonel çözüm üretmek
 • Müşteri memnuniyeti oluşturmak
 • Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek
 • Sektördeki en iyi isim olmak

Misyonumuz

 • Yüksek hizmet kalitesini standart kılmak
 • Müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmak
 • Teknoloji ile birlikte gelişmek
 • Teknik kadronun gelişimine destek olmak
 • Tüketici haklarını korumak
 • Güven duyulan bir marka olmak
 • Kaliteli yaşam ve konfor sağlamak
+
Bakım
+
Onarım
+
Yedek Parça ve Aksesuar Satışı
+
Montaj

Neden Biz?

Türkiye’nin en iyi servis merkezlerinden Mitsubishi klima servisi, %100 müşteri memnuniyeti ile iklimlendirmede lider.

Türkiye'nin Her Yerinde Servis

Geniş servis ağı ile Türkiye’nin her yerindeki kişi ve kurumlara profesyonel Mitsubishi klima servis hizmeti.

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Arıza taleplerinin alınması ile servis sürecini başlatan, kısa sürede adresinize gelerek yerinde hizmet veren Mitsubishi klima servisi.

Ücretsiz Keşif - Güvenli Montaj

Mekanınıza en uygun klimanın ve montaj yerinin seçilmesi, çevreye zarar vermeden montaj sürecinin tamamlanması.

Klima Söküm Hizmeti

Yenisiyle değiştirilecek, taşınacak ya da kullanılmayacak Mitsubishi klimalar için kolay ve hızlı Mitsubishi klima servisi demontaj hizmeti.

Profesyonellik ve Deneyim

20 yılı aşan sektörel deneyim, kendini geliştiren, Mitsubishi teknolojisini takip eden Mitsubishi yetkili servis kadrosu.

Kaliteli Fiyat Politikası

Mitsubishi klima servisi bakım, onarım, montaj ile yedek parça aksesuar satışında kredi kartına taksit, bütçeye dost ücretlendirme.

Bakım Servisi

Mitsubishi klimalar için yıllarca aynı performansı sağlayacak, cihaza verim kazandıran yıllık periyodik bakım hizmetleri.

Mitsubishi Teknik Destek

Bakım, arıza, montaj taleplerinizi alan Mitsubishi yetkili servis çağrı merkezi çalışanları ve teknik hizmet sunan klima danışmanları.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten, güler yüzlü Mitsubishi klima servisi.

Zengin Yedek Parça ve Aksesuar

Bakımda ve onarımda %100 orijinal Mitsubishi klima yedek parçalarının kullanımı ve Mitsubishi yetkili servis satış hizmetleri.

Arıza Tamir - Onarım

Mitsubishi klimalar için kullanım ömrünü uzatacak, garantili, orijinal yedek parça kullanılarak yapılan arıza onarımları.

Bakım Sözleşmesi

Müşteri haklarını koruyan ve kullanıcı güvenliğini sağlayan, servis süreçlerini resmileştiren Mitsubishi klima servisi sözleşmesi.

Mitsubishi Yetkili Servis Hizmetlerinden Yararlanmak İçin Çağrı Merkezimizi Arayın. Bize Ulaşın

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome