ofisler için en uygun klima

Gün içinde klimaların en çok kullanıldığı yerler arasında iş merkezleri ve ofisler yer almaktadır. Kış aylarında ısınma, yaz aylarında soğutma amaçlı kullanılan ofis klimaları, çalışma ortamının konforunu sağlamaktadır. Ofisler için en uygun klima modelleri elbette A sınıfı klimalardır. Gün boyu kesintisiz kullanıldıkları için az enerji tüketen klimalar arasından tercih edilmesi mantıklı olacaktır. Mitsubishi ofis klimaları da bu amaçla en çok tercih edilen klimalar arasında yer almaktadır. Çalışanların verimi ve konsantrasyonu için sağlıklı ofisler oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

Mitsubishi ofis kliması alırken elbette dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar vardır. Ofis klimalarının:

• A sınıfı olması,
• Mekan kapasitesine göre satın alınması,
• İhtiyaç duyulan ısıtma ve soğutma değerlerine sahip olması,
• Servis ve bakım hizmetlerinin düzenli karşılanması,
• Mekan büyüklüğüne göre sayısının belirlenmesi gerekmektedir.

Aynı zamanda çalışan kişi sayısının, binanın ısı kayıplarının, yalıtım yapılıp yapılmadığının, kapı ve pencere sayılarının da göz önünde bulundurulması önemlidir. Aksi halde satın alınan ofis klimaları, hem bütçenize hem de çalışanlarınızın sağlığına zarar verecektir.

Mitsubishi En Çok Tercih Edilen Ofis Klimaları

Ofisler için en iyi klima hangisi diye merak ediyorsanız dünyada ve Türkiye’de en iyi iklimlendirme markalarından biri olan Mitsubishi ofis klimaları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ofis kliması modellerinde duvar, salon, kaset, kanallı ve tavan tipi klima seçenekleriyle zengin ürün kataloğuna sahip olan Mitsubishi klimaların avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz.

Mitsubishi en çok tercih edilen ofis klimaları:

Mitsubishi SRK 25 ZSX-S Klima

Mitsubishi SRK 35 ZSX-S Klima

Mitsubishi SRK 50 ZSX-S Klima

Mitsubishi SRK 63 ZRS Klima

Mitsubishi SRK 71 ZRS Klima

Mitsubishi FDF 125 VNX Klima

Mitsubishi SRK 35 ZMP Klima

Mitsubishi SRK 25 ZMP-S Klima

Mitsubishi SRK 45 ZMP Klima

Mitsubishi SRK 50 ZSS Klima

Mitsubishi ofis klimaları arasından seçim yaparken ısının homojen dağılımını sağlayan, istediğiniz ısıtma ve soğutma değerlerine sahip, her türlü hava şartında çalışabilecek, mekanın dekorasyonunda sıkıntı yaratmayacak modeller arasından seçiminizi yapmalısınız. İhtiyacınıza uygun klimayı satın almazsanız bütçenize zarar verir, klimanızdan istediğiniz performansı alamazsınız.

Ofisler İçin En Uygun Mitsubishi Klima Fiyatları

Mitsubishi ofis klimaları arasından ofisler için en iyi klima modellerini seçerken fiyatlar da kriterlerinizden biri olacak elbette. İş yerleri ve ofisler metrekaresi fazla olan alanlar oldukları için klima satın alırken ne kadar ekonomik olsanız o kadar karlı olacak. A sınıfı ofis klimalarını satın alırsanız ilk maliyette yüksek rakamlar ödeseniz de zamanla kara geçtiğinizi göreceksiniz. A sınıfı klimalar az enerji harcamaları nedeniyle elektrik faturalarınızın daha düşük gelmesini sağlayacak.

Ofis klima fiyatları; Mitsubishi ofis klimaları arasından seçtiğiniz modele, mekanın büyüklüğüne, çalışan kişi sayısına, belirlenen kapasiteye göre değişecektir. Ofisiniz için en iyi klimayı almak istiyorsanız keşif hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ofis için en iyi klima modelleri ve fiyatları için satış ve çağrı merkezimizi arayabilirsiniz…

Tüketicinin Dikkatine!

Cihazınızın sorunsuz çalışması için mitsubishi yetkili servislerinden hizmet alın.

YETKİLİ SERVİS BUL
mitsubishi klima
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome